Hej! Miło Cię tu widzieć!

beard-2642609_640
Zdobywanie nowej wiedzy to jeden z kluczy do sukcesu.

Cześć. Miło mi, że postanowiłeś/postanowiłaś odwiedzić moją stronę. Jesteś tutaj zapewne dla tego, że szukałeś lub szukałaś sposobu na pieniądze czy dodatkowych czy stałego źródła dochodu. Możliwe, że trafiliście tu z mojego maila i zastanawiacie się dla czego ktoś proponuje, że przekaże swoją wiedzę o zarabianiu w internecie? Odpowiedź jest prosta: powiększam swój zespół współpracowników i poszukuję tylko kilkunastu osób, ponieważ ciężko jest uczyć i opiekować się większą grupą osób. Gdy zbiorę wystarczającą liczbę chętnych osób – ta strona zniknie.

Zanim przedstawię więcej szczegółów chciał bym powiedzieć parę słów o sobie, żebyście wiedzieli kim jestem. W sieci posługuje się wieloma nickami więc nie będę się rozpisywał ponieważ lista jest długa i na forach bardzo mało się udzielałem ponieważ jestem raczej zajęty prowadzeniem własnych projektów oraz pomaganiem nowym osobom w rozwijaniu własnych. Zarabiam w internecie od 2011 roku, od 2016 zajmuje się mentoringiem czyli w pomaganiu nowym osobom zarabiać w internecie. Co ja mam z tego? To samo co Ty – pieniądze. Jak? O tym powiem za chwilę jak tylko przedstawię krótko o co chodzi w zarabianiu w internecie.

Zarabiać w internecie można na wiele sposobów, jednak najbardziej dochodowy jest segment marketingu. Chodzi o to, żeby znaleźć klienta na daną ofertę.

Czy to jest trudne?

To zależy – sposób który chce Ci przedstawić jest najprostszy z możliwych.

Dlaczego?

Ponieważ nie wymaga skomplikowanych działań – nie musisz znać się na tym!

technology-2629173_640
Tylko tyle wystarczy by zacząć – oraz oczywiście dobre chęci!

Poza tym: masz moje wsparcie i wsparcie innych mentorów z którymi pracuje na każdym etapie dzięki czemu nauczysz się pracować w internecie, nauczysz się metod i zaczniesz się rozwijać w tej branży.

Sposoby na zarabianie oferuje tylko te, które są sprawdzone, które działają w 100% i które są w 100% legalne. Każdy sposób który Ci przedstawię nadaje się dla każdego kto potrafi:

 • obsługiwać komputer

i to wystarczy z umiejętności. Potrzebne są również oczywiście:

 • komputer / smartphone / tablet z dostępem do internetu – do wyboru, tak żeby Tobie było wygodnie pracować
 • chęć do pracy
 • pozytywne nastawienie

Przejdźmy teraz do konkretów czyli do pieniędzy. Zarobki w internecie są bardzo różne. Jedni zarabiają kilkaset złotych na miesiąc, inni kilkanaście tysięcy na miesiąc. Zależne jest to głównie od rodzaju projektu i zaangażowania. Sposób który chcę Ci przedstawić pozwala „na lekko” zarobić około 500 zł. Na miesiąc? Nie, to zależy właśnie od Twojego zaangażowania! Jedni tym sposobem zarabiają tyle w 2 dni a inni w miesiąc, wszystko zależy ile czasu na to poświęcisz. Co ja z tego mam? Pieniądze tak jak Ty. Powiem Ci teraz szczerze jak to działa. Gdy zarejestrujesz się z mojego linku, masz moją pomoc, wsparcie oraz materiały szkoleniowe i dołączasz do mojej grupy współpracowników. Nic Ci nie sprzedaje, Ty nic mi nie płacisz – mówię o tym ponieważ jest dużo naciągaczy i nie chce żebyś mnie za takiego uważał / uważała. Ty jako współpracownik zarabiasz pieniądze NA SIEBIE. Ja z tego mam wypłacany przez naszego partnera procent. Tobie na tym nic nie ubywa, płaci mi partner który daje nam ofertę produktu / usługi.

Tak więc, jeżeli:

 • jesteś zainteresowany zarobkiem dodatkowym lub stałym
 • w grupie w której możesz liczyć na wsparcie ludzi którzy są zaznajomieni z tematem od kilku lat
 • chcesz mieć więcej czasu dla siebie / znajomych / rodziny
 • jesteś otwarty / otwarta na nową, praktyczną wiedzę
 • chcesz uniezależnić się finansowo

Napisz na mojego maila w treści odpowiadając na poniższe pytania:

 1. Podaj swoje imię ( żebym wiedział jak się do Ciebie zwracać )?
 2. Powiedz jak się do Ciebie zwracać: po imieniu czy per Pan / Pani
 3. Czy masz już jakieś doświadczenie w pracy przez internet?
 4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie/tygodniowo/miesięcznie?
 5. Czy masz ukończone 18 lat?
 6. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania – pisz śmiało!
head-2713346_640
Jeden mail dzieli Cię od szansy na zarobek!

Tak więc możemy już zaczynać! Gdy otrzymam od Ciebie wiadomość w odpowiedzi napisze Ci pierwszy etap jaki należy wykonać. Cały materiał podzieliłem specjalnie na etapy żebyś się nie pogubił / pogubiła, na każdym etapie masz moje wsparcie, możesz pisać do mnie i pytać o szczegóły. Dzięki temu zdobędziesz niezbędne doświadczenie żeby dołączać do większych, lepiej płatnych projektów.

Mój mail:  seemorelive@gmail.com

Czekam na Twoją wiadomość! 😀

 Hej! Miło Cię tu widzieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *